ÖZYURT GRUP

KİRALIK DEPO VE FABRİKA BİNALARI

Kiralık Depo ve Fabrika Binaları

Şirketimiz, sektöründe en iyi olma prensibi ile hareket ederek çok amaçlı 1.000 ㎡ ’ den 15.000 ㎡ ’ ye kadar; lojistik depo, fabrika binaları, Film Platosu, Gıda üretim ve depolama binaları üretimi yaparak, bu tür bina ihtiyacı olan yerli ve yabancı firmalara Profesyonel olarak Teknik altyapısı hazır kiralık ve satılık olarak depo tedarik hizmeti vermektedir.

BİNALARIN KULLANIM AMAÇLARI:

  • Lojistik Depolar
  • Fabrika Binaları, Üretimhaneler
  • Gıda ve çok amaçlı Depolar
  • Film Platosu, Studyolar

DEPOLAR HAKKINDA GENEL BİLGİLER

Toplam Arazi Alan: 30.000 ㎡ Arazi. Sanayi ve Depolama İmarlı

Konumu: Kocaeli İli, Gebze İlçesi, Balçık Yeni Gebze-Şile Otoyolu yanı Tepeören-Gebze üstgeçidi mevkii Tuzla-İstanbul sınırı, Tuzla Organize San. Bölgesine 200m, GOSB’a 500 m, İstanbul’a 35 km, İstanbul Ankara Otoyolu Tem E-6’ya 3 km mesafededir.

Güvenlik: Tamamı çit ve beton duvarla çevrili ve özel güvenlik birimlerince 7/24 güvenliği sağlanıp, ayrıca 24 saat kamera sistemleriyle giriş çıkışlar kontrol altında tutulmalıdır.

Teknik Destek:Tesisimizde ihtiyaç olabilecek Teknik Personeller hizmet vermektedir.

Mevcut İnşaatı Bitmiş Kiralanabilir Hazır Depo- Fabrika Binaları:

Depo 1-1.450 ㎡ kapalı alan h= 10 m

Depo 2-1.800 ㎡ kapalı alan + Açık alan h= 6.50 m

Depo 3-3.500 ㎡ kapalı alan + Açık alan h= 7 m

Depo 4-7.000 ㎡ kapalı alan + Açık alan h= 10- 12 m

Özellikleri : Zemin renkli kuvarslı endüstriyel beton zemin kaplaması ile kaplanmış, çatı ve yan cepheler sandeviç panel, idari bina, sanayi elektriği, iç ve dış aydınlatması yapılmış, yangın spring ve alarm tesisatlı, tır ve küçük kamyonlar için yükleme indirme yapılabilecek rampası ve seksiyonel yeterli sayıda otomatik kapılar mevcut.

Binaların Teknik Özellikleri:

1- Binaların ㎡ Yük taşıma kapasiteleri min. 3000-10000 kg/㎡ dir.

2- İsteğe bağlı olarak depolara uygun İdari Ofis bölümleri ilave edilebilir.

3- Binalara istenildiği takdirde Kreyn monte edilebilecektir.

4- Çatı: İzalasyonlu Sandevic Panel kullanılmıştır.

5- Üst Binalarda Kolon, makas sistemleri ; Çelik Konstruksiyon dur.

6- Bina Zemini; Min.15 cm kalınlığında Özel silinmiş, tozuma yapmayan darbelere karşı mukavemetli, pürüzsüz tercihe göre kuvarslı endüstriyel beton zemin kaplaması ile kaplanmıştır.

7- Rampa ve Bina Kapıları; Her 1.000 ㎡ ’ ye en az bir kapı düşecek şekilde yeterli sayıda kapı yapılmıştır. Standart ölçüler çerçevesinde Tır, kamyon v.b araçların rahatlıkla yanaşıp indirme ve yükleme yapabilecekleri Bina kapısı önüne indirme ve yükleme rampası yapılmıştır.

8- Aydınlatma;Enerji tasarrufu sağlamak amacıyla depo içi yer yer plastik şeffaf gündüz fenerleri mevcut. Bina içini ve Rampa kısımlarını yeterli ölçüde aydınlatacak şekilde aydınlatma malzemesi kullanılmıştır.

9- Yangın Tesisatı: Depolar standartlara uygun olarak yangın spring sistemleri ve alarmlarla donatılmıştır.

10- Elektrik ve Tesisatı: 560 kw gücünde sanayi elektrik gücü sağlanmıştır. Bina içi tesisat, pano v.s. kiracı işletme tarafından kendi kullanım amacına yönelik olarak yapılmıştır. Ayrıca tesisimizde 120 kw gücünde Jeneratör bulunmaktadır.

11- Tesisimizde 300 tonluk su deposu bulunmaktadır.